BOYA | KAPORTA | MEKANİK

 

Boya

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir. 

 Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Kaporta

Kaporta Yüceller Otomotiv bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

Firmamız kaporta konusundaki son teknoloji çözümlerini kullanmaktadır. Araçların kaporta tamirini kusursuz bir şekilde yapabilmektedir.

Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.

Lokal Çizik ve Boya Tamiri

Lokal Çizik ve Boya Tamiratı ; aracın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının LOKAL BOYANARAK herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir.

Bu sistemin uygulandığı tüm araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenir.

 

Özellikle park yerinde oluşan küçük hasarlar, kötü niyetli hareketler sonucu kaportada oluşan hasarlar, anahtar çizikleri, sıyrıklar vb şekilde aracınızda meydana gelen zararların giderilmesi için en uygun yöntemdir. Böylece;

  • Aracınız estetik açıdan en üst seviyede kalır
  • Düşük maliyet ile hasarınız çözümlenir
  • Aracınızın orijinalliği korunmuş olur